• Zápis do 1.ročníka
      • Údaje
        Názov: Občianske združenie pri Základnej škole M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji
        Sídlo: ul. SNP 3, 900 28 Ivanka pri Dunaji
        IČO: 52097617
        Právna forma: občianske združenie
      • Aktuálne informácie pre rodičov a žiakov
      • Aktuálne informácie z diania našej školy môžete sledovať v sekcii novinky
      • Mobilná aplikácia
          • Letný tábor Nezábudka

Milí rodičia,

jazyková škola Nezábudka v spolupráci s Obecným úradom a I klubom aj tento rok organizuje denný anglický tábor pre deti vo veku od 6-15 rokov. Miesto konania je areál I-klubu, ktorý ponúka široké možnosti pre športové činnosti a pobyt v prírode. Vďaka anglicky hovoriacim animátorom sa deti stretávajú s angličtinou v rôznych situáciách, majú možnosť dozvedieť sa o rôznych krajinách a kultúrach. V závislosti od povahy dieťaťa, niektoré deti sa radi zapájajú do rozhovorov a snažia sa rozprávať po anglicky, iné sa učia počúvaním.

• Prerušenie vyučovania

Dňa 20. 03. 2024 riaditeľka základnej školy prerušuje vyučovanie na 2. stupni ZŠ (ročníky 5.-8.) z dôvodu Testovania 9. Žiaci daných ročníkov budú v tento deň hromadne odhlásení z obedov.

Ing. Viera Lešková

• Zápis do 1.ročníka 2024/2025

Riaditeľka ZŠ M. R. Štefánika pozýva na zápis do 1. ročníka v školskom roku 2024/2025 všetky
            deti, ktoré dovŕšia 6 rokov k 31. 8. 2024 a majú trvalý pobyt v Ivanke pri Dunaji.

SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS SA USKUTOČNÍ 5. APRÍLA 2024 OD 14,00 DO 19,00
            V BUDOVE ZŠ M. R. ŠTEFÁNIKA, UL. SNP Č. 3, IVANKA PRI DUNAJI.

• Šaliansky Maťko

Naša žiačka Eva Kušnieriková zo 4.B triedy vyhrala okresné okolo v súťaži v prednese slovenskej povesti "Šaliansky Maťko" a postupuje do krajského kola. Srdečne gratulujeme a naďalej držíme palce.

Utorok 19. 3. 2024