Základná škola M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji

Vitajte na našej stránke

Prajeme Vám krásne prázdniny!

Ľahšie to ide ľahšie

Až tak ľahšie sa nám 10. júna(sobota), o 5. ráno nevstávalo :-) . Ráno 5:45 sme sa stretali pred našou školou, aby sme sa spoločne presunuli na Veľké finále, ktoré sa konalo v Bratislave, na Železnej studničke.

Plavecký výcvik

V dňoch 5. -9. júna 2017 sa šiestaci našej školy zúčastnili plaveckého výcviku v rekreačnom zariadení Vincov Les.

Exkurzia Včelárska paseka a Oáza sibírskych tigrov

Žiaci 5. B a 6. C sa zúčastnili exkurzie v Kráľovej pri Senci v skanzene včelárstva.

Zber papiera

Vyhadzovaním starého papiera do zmiešaného komunálneho odpadu je zaťažované životné prostredie. Aj naša škola každý rok organizuje zber papiera, ktorý sa konal 31. 5. 2017.

Exkurzia do TV JOJ

Žiaci zo 6. A sa zúčastnili exkurzie do TV JOJ. Mohli si pozrieť štúdia, kde sa pripravujú televízne noviny, zábavné relácie, počasie.

Dopravná akcia Jablko-Citrón

31. máj sa niesol v duchu dopravnej akcie uskutočnenej poisťovňou GENERALI v spolupráci s Dopravnou políciou v Senci.

Spievanie s ujom Viktorom

Dňa 26. 5. 2017 sa na školskom dvore uskutočnil výchovno-vzdelávací koncert s ujom Viktorom (Viktor Guľváš) pre prvý stupeň, ktorý koncertuje pre deti viac ako 10 rokov.

Olympiáda v anglickom jazyku

Dňa 25.5. sa uskutočnila na ZŠ v Ivanke pri Dunaji olympiáda v anglickom jazyku pre štvrtý ročník. Zúčastnili sa jej všetky štvrtácke triedy.

Ako sa žilo na hrade

Dňa 19. 5. 2017 sa triedy 5. A a 5. C vybrali preskúmať život na hrade Červený Kameň. Okrem informácií o každodennom živote jeho majiteľov sa oboznámili aj s legendou o erbe šľachtického rodu.

English Star

V piatok 19. mája 2017 sa na našej škole konal prvý ročník školského kola medzinárodnej anglickej súťaže „English Star“.

Deň matiek

Dňa 18. 5. 2017 si žiaci 1. stupňa pod vedením triednych učiteliek pripravili krásny program na Deň Matiek.

Exkurzia do Trnavy

V stredu, 17. mája, sa žiaci 8. A a 8. D zúčastnili exkurzie do Trnavy – „Slovenského Ríma“.

Čítanie s pánom Mrkvičkom

Mnohé deti si myslia, že čítanie je nuda, preto k nám opäť zavítal pán Mrkvička (vlastným menom Mgr. Tibor Hujdič), ktorý má rád detské knihy a predviedol nám, ako sa čítanie môže stáť zábavným.

Žiacky parlament

Školský časopis Štefánkoviny Školský časopis

Etest.sk

Komposyt